صفحه اصلی | درباره ما | تبلیغات  | تماس با ما

فارسی | العربی | English

اعلان جنگ رئیس لایپزیش به رئال: صعود می‌کنیم!

یوهان پِلِنگه، رئیس باشگاه لایپزیش، معتقد است که این تیم در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل رئال تنها به دنبال صعود خواهد بود.
اعلان جنگ رئیس لایپزیش به رئال: صعود می‌کنیم!

اعلان جنگ رئیس لایپزیش به رئال: صعود می‌کنیم!

به گزارش “ورزش سه”، لایپزیش به دنبال معجزه است! پس از باخت 1-0 در بازی رفت، لایپزیش باید روز چهارشنبه در ورزشگاه رئال مادرید پیروز شود تا به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد.

در بازی رفت شرایط دو تیم تقریبا برابر بود و با گل براهیم دیاز رئال برنده شد. به همین دلیل است که لایپزیش در بازی دوم سخت می جنگد. یوهان پِلِنگه، رئیس باشگاه لایپزیش، پیش از بازی فردا به بیلد گفت:”ما برای بررسی بازسازی ورزشگاه، به برنابئو نمی‌رویم. ما می‌توانیم با توجه به بازی اول از خودمان شجاعت نشان دهیم. می‌خواهیم با یک عملکرد خوب در مادرید پیروز شویم و به یک دور بعدی صعود کنیم.”

بعدازظهر سه شنبه، کاروان لایپزیش با حدود 100 مسافر با یک هواپیمای چارتر از آلمان به اسپانیا پرواز کرد. تقریبا 4300 هوادار از لایپزیش در برنابئو حمایت خواهند کرد.  رکورد قبلی حضور تماشاگران خارج از خانه، 3000 هوادار مربوط به تاتنهام در بازی منچسترسیتی است.

پلنگه در مورد حمایت هواداران گفت:“ما به خصوص از حمایت بزرگ هواداران‌مان در مادرید خوشحالیم. البته می‌خواهیم چیزی را به آن‌ها پس بدهیم. می‌توان گفت که این یک بازی خاص است. همه بسیار متمرکز و باروحیه هستند، خوشحالم که اکنون می‌توانم به مادرید پرواز کنم و شما می‌توانید این را در بازیکنان ببینید.”

1998198

الیور مینتزلاف،رئیس ردبول، هم قرار است در ورزشگاه برنابئو این بازی را تماشا کند. پلنگه تایید کرد که آن‌ها قصد دارند با مدیران رئال ارتباط برقرار کنند و برای پیشرفت باشگاه خود تجاربی را به دست آورند:“این درمورد ایجاد ارتباط بین باشگاه‌ها خارج از زمین فوتبال است. برای درک اینکه رئال مادرید چگونه پیشرفت کرده، چگونه باشگاه خود را مدیریت می‌کند و چه چالش‌هایی را پشت سر می‌گذارد. اما در مورد لیگ نیز خواهد بود، بوندس‌لیگا چه می کند، لالیگا چه می‌کند و اینکه چه چیزی می‌توانیم از هم یاد بگیریم.”

لایپزیش فصل آینده می‌خواهد دوباره مقابل حریفانی مانند رئال بازی کند اما این باشگاه که در حال حاضر در رده پنجم بوندس‌لیگاست، جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را فعلا در اختیار ندارد. پلنگه گفت:“موفقیت ورزشی، بازی‌های بزرگ در برابر باشگاه‌های بزرگ و مشارکت بین‌المللی مطمئناً چیزی است که دلیل خوبی برای آوردن بهترین بازیکنان به لایپزیش است اما همچنین برای حفظ بازیکنان بزرگ در لایپزیش هم مناسب است. ما قبل از فصل برای خودمان هدف گذاری کردیم و می خواهیم به لیگ قهرمانان بازگردیم. این همان چیزی است که ما در برنامه داریم. به اندازه کافی بازی برای جمع آوری امتیاز داریم، به خصوص در ماه مارس، بنابراین نیازی به هدف‌گذاری مجدد نداریم.”

منبع : www.varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *