صفحه اصلی | درباره ما | تبلیغات  | تماس با ما

فارسی | العربی | English

موافقت با استمهال بدهی تعدادی از واحدهای تولیدی خوزستان

موافقت با استمهال بدهی تعدادی از واحدهای تولیدی خوزستان

موافقت با استمهال بدهی تعدادی از واحدهای تولیدی خوزستان

ایسنا/خوزستان در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان به منظور حمایت از صنایع مولد استان با استمهال بدهی تعدادی از واحدهای تولیدی استان موافقت شد.

علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان، در پایان نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که امروز ۲۱ اسفندماه برگزار شد، اظهار کرد: در جلسه امروز موضوع بدهکاری تعدادی از شرکت‌های فولادی به شرکت ملی گاز مطرح شد؛ تبعا صنایع این گرایش را دارند که آن بخش از مطالبات دولت که جریمه دیرکرد ندارد را با تاخیر پرداخت کنند و اولویتشان در واقع پرداخت بدهی‌های بانکی است.

وی افزود: از سوی دیگر شرکت گاز و دیگر شرکت‌های خدمات رسان باید تعهدات خود به دولت را پرداخت کنند و این شرایط موجب اعمال برخی سختگیری ها از سوی شرکت گاز علیه صنایع بدهکار می‌شود که در نهایت منجر به آسیب دیدن تولید می‌شود.

به گزارش ایسنا، استاندار خوزستان ادامه داد: با توجه به اهمیت تولید در جلسه امروز از صنایع خواسته شد بدهی‌های خود را به موقع پرداخت کنند و یک فرصتی به شرکت‌های فولادی بدهکار داده شد که بتوانند تا پایان فروردین ماه مطالبات شرکت گاز را پرداخت کنند.

حسینی محراب عنوان کرد: همچنین شرکت لوله‌سازی به برخی از بانک‌ها بدهی دارد که فرصتی نیز برای آن در نظر گرفته شد تا بدهی خود را پرداخت کند.

استاندار خوزستان گفت: در مجموع هدف و تلاش ما این است که تا جای ممکن مشکلات واحدهای تولیدی و صنایع را مورد بررسی قرار داده و موانع تولید را رفع کنیم.

انتهای پیام

منبع : www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *