صفحه اصلی | درباره ما | تبلیغات  | تماس با ما

فارسی | العربی | English

ثبت ۸۱۹۸ تردد از پایانه‌های مرزی خوزستان در اولین روز سال نو

ثبت ۸۱۹۸ تردد از پایانه‌های مرزی خوزستان در اولین روز سال نو

ثبت ۸۱۹۸ تردد از پایانه‌های مرزی خوزستان در اولین روز سال نو

ایسنا/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: در اولین روز از سال جاری ۸۱۹۸ مورد تردد از پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه ثبت شد.

محمد جولانژاد امروز دوم فروردین ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در اولین روز از سال ۱۴۰۳ در مجموع ۹۹ ایرانی و ۲۷۳ خارجی از طریق مرز چذابه از کشور خارج شده‌اند که نسبت به سال گذشته به ترتیب ۷۵ درصد کاهش و ۳۰ درصد افزایش یافته‌اند. همچنین ۱۱۴ ایرانی و ۱۸۴ خارجی از طریق این پایانه وارد کشور شده‌اند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در مجموع از ۲۴ اسفندماه گذشته و از ابتدای طرح نوروزی تا اول فروردین سال جاری از طریق پایانه‌ مرزی چذابه ۱۶۶۳ ایرانی و ۱۷۵۶ خارجی وارد کشور شده‌اند و همچنین ۱۳۶۶ ایرانی و ۱۹۴۴ خارجی از کشور خارج شده‌اند که ۴۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بیان کرد: در پایانه مرزی شلمچه نسبت به چذابه همواره تردد بیشتری ثبت می‌شود به گونه‌ای که در یکم فروردین از طریق این پایانه ۲۲۰۸ ایرانی و ۱۴۷۶ خارجی وارد کشور شده‌اند که نسبت به سال گذشته به ترتیب ۵۲ و ۴۴ درصد کاهش داشته‌ایم. علاوه بر آن خروج‌ ایرانی‌ها از طریق این پایانه با ثبت ۲۷۴۶ مورد نسبت به سال گذشته افزایش ۱۰ درصدی داشته است و خروج خارجی‌ها با کاهش ۶۴ درصد ۱۰۹۸ مورد ثبت شد.

جولانژاد اضافه کرد: از طریق پایانه‌ مرزی شلمچه از ابتدای طرح نوروزی و از تاریخ ۲۴ اسفند تا یک فروردین در مجموع ۱۶۳۲۴ ایرانی وارد و ۲۵۹۳۴ ایرانی از کشور خارج شده‌اند. همچنین ۹۹۶۵ خارجی وارد و ۱۱۰۲۵ خارجی از طریق این پایانه از کشور خارج شده‌اند.

انتهای پیام

منبع : www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *