صفحه اصلی | درباره ما | تبلیغات  | تماس با ما

فارسی | العربی | English

هدف وزارت کار برای جهش ۲۰درصدی تولید صنایع بزرگ

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از هدفگذاری های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واگذاری بخش اعظمی از فعالیت ها به بخش خصوصی برای افزایش تولید و رشد مشارکت مردمی است.
هدف وزارت کار برای جهش ۲۰درصدی تولید صنایع بزرگ

هدف وزارت کار برای جهش ۲۰درصدی تولید صنایع بزرگ

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرتضوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با ویژه برنامه جهش تولید رادیو اقتصاد اظهار داشت: در سال 1402 در حوزه رونق تولید مجموعه شرکتهای وابسته به صندوق های بازنشستگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تمام بخشهای فولاد، سیمان، تولید دارو و صنایع و مواد لبنی در هلدینگ ها و شرکتهای مختلف رشد تولید داشتیم.

مرتضوی افزود: هدفگذاری برای 1403 جهش تولید است و امیدواریم به مقام مطلوبی دست یابیم، البته در واگذاری بخش اعظمی از رشته فعالیتها به بخش خصوصی و تقویت بخشی که الزاما” زیر مجموعه وزارتخانه هاست با رویکرد افزایش تولید در مشارکت مردم بسیاری از شرکتها در بورس عرضه شده و تا پایان‌سال تعداد دیگری عرضه می شود.

وی بیان داشت: در حوزه جهش تولید صنایع بزرگ برنامه ریزی هایی شده تا جهش 20درصدی رقم بزنیم.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برای عملیاتی شدن ایده ها چند برنامه ریزی مهم را برشمرد و گفت: رفع موانع تولید و حسابهای مودیان در صندوقها در حال تسهیل است.

وی خاطر نشان کرد: صدور آسان مجوزها برخط و غیر کاغذی شده و مقرر شده تا 5میلیون نفر دوره لازم را برای مهارت آموزی و توسعه مراکز آموزشی دوره ببینند.

مرتضوی اظهار امیدواری کرد با افزایش ظرفیت اسمی و سرمایه در گردش از محل تسهیلات با همکاری وزارت اقتصاد و بانک مرکزی مولفه های اقتصاد پویا در کشور رقم بخورد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *