صفحه اصلی | درباره ما | تبلیغات  | تماس با ما

فارسی | العربی | English

کارشکنی یک کاروان زیارتی در جریان سفر به عتبات عالیات

ایلنا از کارشکنی یک کاروان زیارتی در جریان سفر به عتبات عالیات و اعتراض مسافران به عملکرد شرکت مذکور گزارش می‌دهد.
کارشکنی یک کاروان زیارتی در جریان سفر به عتبات عالیات

کارشکنی یک کاروان زیارتی در جریان سفر به عتبات عالیات

به گزارش خبرنگار ایلنا مسافران یک کاروان زیارتی که همراه یک کاروان زیرمجموعه شمسا به سفر کربلا اعزام شده بودند در تماس با ایلنا اعلام کردند که امروز از طرف کاروان به ما اعلام شد که باید اتاق ها را تحویل بدهیم درحالی که ما هنوز یک روز از زمان سفرمان باقی مانده است. در همین راستا نیز همه زائران اعتراض کرده و گفتند که ما باید فردا صبح اینجا را تحویل دهیم و امشب شب آخرمان است.

وی ادامه داد: اما از طرف کاروان به ما اعلام شد که اگر با این موضوع مشکلی دارید وقتی برگشتید شکایت کنید تا پولتان را بدهند. ما هم نسبت به این موضوع اعتراض کردیم و گفتیم که بحث پول مطرح نیست و ما آمده ایم که استفاده کنیم. الان تصمیم گرفته ایم که اتاق ها را تحویل ندهیم البته از طرف کاروان به ما اعلام شد که هرکسی قصد ندارد امشب برگردد با هواپیما برمی گردد اما اگر میخواهید بمانید می توانید فردا زمینی برگردید این در حالی است که براساس ثبت نامی که انجام داده ایم ما سفرمان هوایی است و باید با هواپیما برگردیم.

این زائر خاطرنشان کرد: ما در این کاروان ۴۱ نفر هستیم و در حال حاضر ۴۱ نفرمان تصمیم گرفته ایم که اتاق ها را تحویل ندهیم.

حجت الاسلام محمدی مدیرکل عتبات درباره برخورد برخی از کاروان ها با زائران و عدم انجام تعهدات شان گفت:اینگونه تخلفات باید بررسی شود و در نهایت اگر کاروان به تعهدات خود عمل نکند براساس دستورالعملی که وجود دارد باید به زائر خسارت پرداخت کند.

منبع : ilna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *