صفحه اصلی | درباره ما | تبلیغات  | تماس با ما

فارسی | العربی | English

پل جدید بندقیر در محور ملاثانی _ شوشتر احداث می‌شود

پل جدید بندقیر در محور ملاثانی _ شوشتر احداث می‌شود

پل جدید بندقیر در محور ملاثانی _ شوشتر احداث می‌شود

ایسنا/خوزستان معاون مهندسی و ساخت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: احداث پل جدید بند قیر در محدوده ملاثانی به شوشتر در مرحله طراحی است.

رحمان بهرامی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به وضعیت محور اهواز _ ملاثانی _ شوشتر _ دزفول، اظهار کرد: این محور یکی از پرترافیک‌ترین و حادثه‌سازترین محورهای ارتباطی استان بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: در این محور یک دستگاه پل ۱۰۰ متری در محدوده بندقیر در حال احداث است که در حال حاضر در مرحله طراحی است و به زودی در فرایند مناقصه قرار می‌گیرد.

بهرامی خاطرنشان کرد: محور ملاثانی تا شوشتر به صورت چهارخطه بوده که یک قطعه به طول ۴ کیلومتر از پلیس راه ملاثانی تا پل بندقیر که در حال حاضر پیشرفت حدود ۸۵ درصدی دارد، طی چند ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان با بیان اینکه محور شوشتر به دزفول یکی از محورهای پر تردد استان است، گفت: باند دوم این محور در سال گذشته عملیات آن انجام شده که ۳ و نیم کیلومتر آن آماده آسفالت است و در صورت تزریق آسفالت دولتی به زودی زیر بار ترافیک خواهد رفت.

وی از احداث زیرگذر شرافت در این محور خبر داد و عنوان کرد: این زیرگذر به صورت ۲ دستگاه‌ پل رفت و برگشت به طول ۱۵ کیلومتر احداث شده است که یک دستگاه از این زیرگذر طی روزهای آینده به بهره‌برداری می‌رسد و زیرگذر دوم نیز به زودی در مرحله خاک‌برداری قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

منبع : www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *