صفحه اصلی | درباره ما | تبلیغات  | تماس با ما

فارسی | العربی | English

اعتبار مجوزهای الکترونیکی منقضی شده تمدید می شود

براساس مصوبه کمیته تخصصی هیات مقررات زدایی تمامی مجوزهای الکترونیکی (شناسه های یکتا) صادره که اعتبار آنها منقضی شده است یا خواهد شد، تا زمان امکان فنی مرجع صدور برای تمدید این نوع مجوزها، معتبر خواهند بود.
اعتبار مجوزهای الکترونیکی منقضی شده تمدید می شود

اعتبار مجوزهای الکترونیکی منقضی شده تمدید می شود

به گزارش همشهری‌آنلاین، کمیته تخصصی هیات مقررات زدایی مصوب کرد تا اعتبار تمامی مجوزهای الکترونیکی که منقضی شده و یا خواهد شد تا زمان ایجاد امکان فنی از سوی مرجع صدور تمدید شود.

در حال حاضر امکان فنی تمدید و توسعه مجوزها در درگاه ملی مجوزها وجود دارد اما به دلیل عدم هماهنگی از سوی برخی مراجع صدور در تکمیل زیرساختهای فنی امکان تمدید مجوز برای صاحبان آنها وجود ندارد به همین دلیل مقرر شد اعتبار مجوزهای الکترونیکی تمدید شود.

همچنین در کمیته تخصصی هیات مقررات زدایی برای صدور کاربرگ مجوز “تولید سیگار برگ صادراتی” مقرر شد تا پارامترهای فعالیت در این زمینه طبق الگوهای جهانی با تنظیم گری وزارت بهداشت و وزارت صمت بررسی شود.

در این کمیته مقرر شد تا برای صدور کاربرگ مجوز “دفتر حق العمل کاری فروش آهن، فولاد و فلزات (غیر بورسی)” از سازمان بورس به صورت کتبی استعلام و مشخص شود برای فروش کدام دسته از آهن، فولاد و فلزات امکان صدور مجوز دفتر حق العمل کاری وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *