صفحه اصلی | درباره ما | تبلیغات  | تماس با ما

فارسی | العربی | English

«فرانک معمار جوان» منتشر شد

«فرانک معمار جوان» نوشته فرانک ویوا و با ترجمه فرزاد فرشاد در سال ۱۴۰۳راهی بازار نشر شد.
«فرانک معمار جوان» منتشر شد

«فرانک معمار جوان» منتشر شد

به گزارش ایلنا به نقل از ارتباطات و امور بین الملل انتشارات علمی و فرهنگی، کتاب «فرانک معمار جوان»در ۴۰صفحه مصور رنگی  توسط انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شده است.

در خلاصه کتاب «فرانک معمار جوان می خوانیم:

جوانی یک کیفیت است نه یک اتفاق

این جمله از فرانک لوید رایت مشهورترین معمار جهان است که کتاب «فرانک معمار جوان» با آن آغاز میشود، همین آغاز گویای این است که با کتابی روبه رو هستیم که پند و اندرزی در بر ندارد بلکه زمینه ساز یک کیفیت و راه در ذهن و زندگی کودک است و او را ترغیب به ادامه مسیر میسازد.

دو شخصیت اصلی داستان که پدر و پدربزرگی به نام فرانک جوان و فرانک پیر هستند که  نام انها از معمار پرآوازه فرانک لوید رایت وام گرفته شده است ،فرانک پیر و فرانک جوان در این سفر اکتشافی با یکدیگر در دنیای هنر معماری تعمق میکنند ،نمایش ساختمانها و موزه معماری با تصویر سازی مناسب و جذاب بر همراهی کودک با این کتاب می افزاید ،فرانک پیر و فرانک جوان پس از بازدید از موزه شب هنگام قبل از خواب به این می‌اندیشند که هر دو داناتر و سر زنده تر شدند .

کتاب کودک، «فرانک معمار جوان» که متعلق به رده سنی ۳تا ۸سال است، به لزوم نگریستن به هنر و دنیا از نگاه کودکان میپردازد و همراهی کودکان و پیران را در کنار هم برای خلق معنای با کیفیت تر برای زندگی نشان میدهد، در انتهای کتاب آدرس سایتی برای اطلاعات بیشتر  در مورد موزه هنرهای مدرن گذاشته شده است.

این کتاب سعی دارد به والدین بیاموزد که کودکان خود را در مسیر اشنایی با هنر مدرن معماری قرار دهند و دریچه جدیدی از انتخاب راه و مسیر زندگی را بسازند، ذهن های کودکان را با محتوای غنی پرورش دهند و با تعمقل و تفکر خلاق بر کیفیت زندگی انها بیفزایند .

منبع : ilna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *